سه شنبه , 26 تیر 1403 - 3:32 قبل از ظهر

ثبت نام مگاپاری Megapari

ثبت نام در سایت مگاپاری

این مطلب مربوط به ثبت نام مگاپاری Megapari در سایت مگاپاری می باشد. ثبت نام در سایت مگاپاری مراحل ساده ای دارد ولی ممکن است کاربران در نگاه اول به دلیل روش های متنوع گوناگون سردرگم شوند، ثبت نام در مگاپاری با 3 روش مختلف انجام می شود که در ادامه به شما آموزش کامل خواهیم داد.

ورود به مگاپاری 🔓

دانلود اپلیکیشن مگاپاری 📱

ثبت نام مگاپاری

ثبت نام مگاپاری

ما گفتیم که سه راه برای عضویت در سایت وجود دارد که شامل عضویت با شماره تلفن، با آدرس ایمیل و با یک کلیک می شود. اگر از روش سوم استفاده کنید، فورا عضو سایت می شوید؛ ولی وقتی می خواهید پول برداشت کنید، باید همه مراحل را انجام دهید و هویت خود را در مگاپاری تایید کنید. بنابراین این روش را توصیه نمی کنیم چون در واقع کارایی زیادی ندارد. برای ایرانیان روش بهتر استفاده از ایمیل است که ما در ادامه توضیح می دهیم. در قسمت اول باید کشور و شهر خود را انتخاب کنید.

ثبت نام در سایت مگاپاری

همانطور که اشاره شد بهترین روش ثبت نام در مگاپاری استفاده از روش ایمیل می باشد، پس از وارد کردن ایمیل مگاپاری کدی را به ایمیل شما ارسال می کند که شما باید در مرحله بعدی در کادر خالی وارد کنید و سپس ثبت نام شما تکمیل می شود، پس از ان می توانید از قسمت تنظیمات حساب کاربری اطلاعات خود را تکمیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *