پنجشنبه , 28 تیر 1403 - 9:17 بعد از ظهر

بازی انفجار مگاپاری Aviator Megapari

بازی انفجار مگاپاری

این مطلب مربوط به بازی انفجار مگاپاری Aviator Megapari در سایت مگاپاری می باشد. بازی انفجار مگاپاری به شکل دیگری برای شما ارائه شده است، شما می توانید این بازی هیجان انگیز را در سایت مگاپاری تجربه کنید، مگاپاری این بازی را به شکل هواپیمایی ارائه داده است که در حال پرواز است و در یک نقطه یا ضریبی منفجر می شود، شما نیز می توانید این بازی را با طراحی و گرافیک جذاب در مگاپاری تجربه کنید.

ورود به مگاپاری 🔓

دانلود اپلیکیشن مگاپاری 📱

بازی انفجار مگاپاری

بازی انفجار مگاپاری

بازی انفجار در سایت مگاپاری همانطور که می بینید با طراحی بسیار متفاوتی ارائه شده است، هواپیمایی در حال پرواز است و شما باید ضریب انفجار هواپیما را تخمین بزنید. بازی انفجار مگاپاری از منبع اصلی خودش استفاده می‌کند. این باعث شده کـه کاربران خیلی از این بازی خوشحال باشند. آنها می‌توانند از بازی انفجار این سایت درآمد های بالایی کسب کنند. کاربرانی که در این بازی ماهر هستند. به راحتی می‌توانند از این بازی سود های فوق العاده ای بگیرند و زندگی خود را بهتر کنند.

آموزش بازی انفجار مگاپاری

برای این که بازی انفجار را خوب بازی کنید و نتیجه مطلوبی بگیرید باید حتما آن را درست یاد بگیرید که در این بخش برای شما توضیح می دهیم. در اولین قدم برای شروع شما باید یک عدد را به عنوان ضریب شرط انتخاب کنید. عددی که هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد. این به ریسک پذیری شما بستگی دارد. به عنوان مثال ما با 50 هزار تومان بازی را آغاز می کنیم. خوب حالا با زدن دکمه ثبت شرط منتظر شروع بازی می شوید. بازی با افزایش نموداری که در وسط صفحه این بازی می بینید، شروع می شود. همزمان با این نمودار، عدد روی آن هم بیشتر می شود که این عدد در واقع ضریب شما می باشد.

توجه کنید که در هر بار از بازی این ضریب روی یک عددی متوقف می شود. نحوه بازی انفجار شما باید به این شکل باشد که قبل از توقف این ضریب روی گزینه برداشت فشار دهید. در زمان فشار دادن روی گزینه برداشت دقیقا عدد روی نمودار به ضریب شما تبدیل می شود. حال اگر قبل از این که شما برداشت کنید نمودار بیشتر افزایش نیابد شما باختید. اما اگر نمودار همیشه در حال افزایش باشد و شما دکمه برداشت را بزنید به همان میزان سود می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *